|
Пламен
|
|
“Гетото” е символ на неуспех, омраза, липса на знание и агресивност. В него се ценят качества различни от тези, които са необходими на човек в цивилизована социална среда. Там трябва да си физически силен, да си ядосан и възможно най-глупав, за да оцеляваш. Трябва да мразиш останалите и да се опитваш да ги смачкаш. Такива, които се опитват да компенсират мизерното си съществуване и липсата на самочувствие. Те винаги са били глупави, грозни и нещастни, независимо на кой континенти живеят и дали си пускат мустаци или не. Те превръщат всяко място където отидат в гето. А в никое гето няма успели и щастливи хора.Това за мен е България.
|
|